Search   
ABOUT US
BUSINESS AREAS
INVESTORS
RECRUITMENT CENTRE
MEDIA CENTRE
CONTACT US
You are here: Home    About Us    Local STX Europe sites    Norway    Kontakt oss
 
KONTAKT OSS

Har du spørsmål angående ledige stillinger og jobbmuligheter i STX Europe må du gjerne kontakte en av personallederne i listen nedenfor.

Ønsker du å søke jobb hos oss? Vennligst registrer din søknad/CV under "Ledige stillinger"


STX Norway Offshore AS
Aukra

NO-6480 Aukra
Kontaktperson: Marit Vien Nerbøvik
+47 71 17 12 32
+47 97 16 28 66
marit.vien.nerbovik@stxeurope.com



STX Norway Offshore AS
Brevik
P.O. Box 15
NO-3991 Brevik
Kontaktperson: Venche Enggravslia
+47 35 51 87 01
+47 40 55 58 18
 venche.enggravslia@stxeurope.com  



STX Norway Offshore AS
Brattvaag
NO-6270 Brattvåg
Kontaktperson: Einar Myklebust
+47 71 11 06 28
+47 99 16 25 63
einar.myklebust@stxeurope.com



STX Norway Offshore AS
Langsten

NO-6393 Tomrefjord
Kontaktperson: Geir Vik
+47 71 18 35 39
+47 92 88 22 07
geir.vik@stxeurope.com



STX Norway Offshore AS
Søviknes
NO-6280 Søvik
Kontaktperson: Else Karin Æsøy
+47 70 21 08 45
+47 90 11 08 45
else.karin.asoy@stxeurope.com



STX Norway Electro AS
NO-6280 Søvik
Kontaktperson: Malin Uggedal
+47 70 21 07 99
+47 48 19 21 46
malin.uggedal@stxeurope.com



STX Norway Offshore Design AS
P.O. Box 76
NO-6001 Ålesund
Kontaktperson: Erik Haakonsholm
+47 70 21 05 87
+47 48 03 57 25
erik.haakonsholm@stxeurope.com



STX Norway Florø AS
P.O. Box 334
NO-6902 Florø
Kontaktperson: Anne Karine Lysne
+47 57 74 68 30
+47 48 16 79 09
anne.karine.lysne@stxeurope.com  



STX Grenland Industri AS
Havneveien 31
NO-3739 Skien
Kontaktperson:
+47 35 56 93 00
 
 



Johansen Maritime AS
Skjelt-Iver bakken 1
NO-6270 Brattvåg
Kontaktperson: Vidar Johansen
+47 70 20 99 00
+47 92 02 27 90
 vidar.johansen@johansen.no



  Print this page Send this page
 
   
Copyright 2008 STX Europe  |  Sitemap